Балът на Джулиан беше незабравимо събитие, изпълнено с усмивки, ритъм и топли емоции. Състоя се на 26 май 2025 г. в уютната атмосфера на пицария „Кери“ в квартал Люлин, София. Присъствах като фотограф и успях да запечатам едни от най-сърдечните и стилни моменти от този специален ден.
Още от обяд гостите започнаха да пристигат – семейство, приятели, съученици и учители се събраха, за да отбележат с тържество завършването на Джулиан. С елегантен костюм, уверено излъчване и широка усмивка, той посрещаше всеки с благодарност и радост. Моментите на стълбите, където направихме част от фотосесията, се превърнаха в чудесно въведение към празника – отражението в стъклото, светлината и синият костюм подчертаха стила и зрелостта му.
По-късно, докато музиката изпълваше залата, атмосферата се нажежи. Танци, смях и наздравици озвучаваха всеки ъгъл на пицарията. Но най-голямата изненада дойде с появата на децата от ансамбъл „Бъдниче“. Те представиха невероятна фолклорна програма, изпълнена с професионализъм и енергия. Въпреки възрастта си, малките танцьори създадоха вълшебно настроение и предизвикаха аплодисменти от всички гости.
Събитието беше съчетание между традиция и съвременен стил – както в облеклото, така и в емоциите. Джулиан не просто отпразнува края на един етап от живота си, той го направи с класа, достойнство и благодарност към хората около себе си.
Балът на Джулиан ще остане запечатан не само в сърцата на присъстващите, но и в снимките, които с удоволствие споделям в блога на Arcodica. За мен беше чест да бъда част от този ден и да уловя кадрите, които разказват историята на неговото порастване.






























































